Części do foteli. Sprawdzona hurtownia. Godna polecenia oferta na renowację mebli


Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową już wiele lat, staramy się wciąż powiększać naszą branżową ofertę.

Wykorzystując internet do hurtowego handlu możemy dotrzeć do zorientowanych w tej branży klientów, z terenu całego kraju.
Nasi klienci, to najczęściej renowatorzy mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą wymyślone przez siebie, unikalne scenariusze.


Tylko dzięki naszym rewelacyjnym tkaninom obiciowym można po mistrzowsku odnowić swoje meble, nadać im doskonałego charakteru.

Nasza firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin tapicerskich, w różnych wzorach i kolorach. W naszej szerokiej ofercie również: kanapy, wersalki.
Hurtownia dba o bogaty, szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i ciekawe wzory.

Z pewnością każdy rzemieślnik, który zajmuje się zawodowo tapicerką meblową poszukuje najlepszego serwisu hurtowego najwyższej jakości, w promocyjnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, klejów, akcesorii.

Nasza hurtownia Almitex, to idealny wybór.

W naszej uniwersalnej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich mebli. Np. jakościowo dobre i tanie materace i łóżka.

Wszystkie nasze produkty wykazują najwyższą jakość wraz z poszukiwaną gamą kolorów i wspaniałych wzorów.
W naszej hurtowni do wyboru tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednobarwne, lecz oryginalnie fakturowane – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej naszym sklepie materiałów tapicerskich idealnie dopasowaną do swoich projektów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Brzostek Skaryszew Dąbie Biała Podlaska Czerniejewo Strumień Głuszyca Zawadzkie Nowe Miasto Lubawskie Lędziny Nowa Dęba Piława Górna Lubień Kujawski Kargowa Świebodzice

I każdego innego miasta…

tanio dobra hurtownia materiałów Body bawełniane niemowlęce. Dla dzieci Bluzka dziewczęca biała z długim rękawem. Dla dzieci Drewniane nogi do foteli.

Zdrowie i Uroda Działka budowlana. Zestawy do hybryd.

OGŁOSZENIA PRASOWE