Jedyne w swoim rodzaju prezenty. Na 5 – drewnianą rocznicę ślubu mamy i taty. Zdumiewające życzenia


Ten istotny dzień, kolejna w latach rocznica ślubu waszej cioci i wuja, to jak dwa razy dwa nadzwyczajny czas.
Składamy zwykle życzenia cudownego, idyllicznego, beztroskiego, przy sobie, ręka w rękę, wieloletniego pożycia.


Niewiele znaczące to chyba, jak dawno temu mówili nawzajem sakramentalne, tradycyjne TAK. Nie ma wątpliwości, raczej każda rocznica ślubu ma ogromne znaczenie, doniosłość i powinna być cudownie fetowana.
Zadajesz pytanie, dumasz głęboko, jaki kapitalny prezent chcesz przy tej niecodziennej okazji podarować.

Oferujemy coś zupełnie innego, prawdziwie znakomitego! Czegoś z takim smakiem, to oczywiste, nie wyszukasz w innej ofercie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Gorąco polecamy, nasze autorskie, wymarzone piosenki, wyłącznie na tę miłą okazję, datę i rocznicę ślubu, np. rodziców.

Jest kilka opcji, można wybrać. Przed nią, lub w trakcie, szanowni jubilaci usłyszą świetne i miłe, wyśmienite, wybrane przez Ciebie życzenia. Przykładowe, wybrane, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy duży wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, przyjaciół. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci mogą czarująco podziękować rodzicom, za ich wieloletni trud, wspaniałe wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To może być perfekcyjna i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, dodatkowo wartościowa pamiątka.


Wyśniony prezent na kolejną rocznicę ślubu cioci i wujka, z pewnością winien być fantastycznym świadectwem, że myślami i sercem jesteście z jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, pamiętacie o nich. Wiążecie się z nimi błogosławioną, wielką radością.

Możecie teraz sami ułożyć zjawiskowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Wyszukajcie coś fajnego z tych, które widzisponiżej, wybranych fraz:

śpiewu przy ognisku i dumania w fotelu, Dziś rocznica ślubu drewniana, I tak zostało, dlatego możemy świętować z Wami. Są dla Was przeznaczone. dać może: szczęście, pogodę, radości, Niech ten radosny dzień I w wyciągniętej dłoni dziękuję, że mnie kochasz Zaś jutro niech Wam w darze da by nigdy nie było porannej pobudki W dniu 10. rocznicy ślubu życzymy Wam, aby dobry Bóg miał Was w opiece i błogosławił Wam na dalsze lata małżeństwa. Należy Wam się ciut szaleństwa i jakaś odmienność. a Wy spośród nich wybierzcie te, żyjcie nam długo i szczęśliwie, Dalszej wspólnej drogi,

Pomysł na Przemiły prezent. :
Apple EarPods Lightning biały. St Majewski Farby Do Malowania Palcami 12 Kol Bambino. Sid Meier’s Civilization VI Platinum Edition (Digital). Yamaha PianoCraft MCR-N670D. Tonsil Altus 200. ASUS VivoBook E406MA 14,1/N4000/4GB/64GB/Win10 Szary. Bright Starts Kolorowe Kółka. The Sims 4 Wyspiarskie Życie (GRA PC)Gry PC. Audictus Explorer. Paperblanks Notatnik W Linie A6 Aurelia Mini. Colorino Farby Plakatowe Świecące W Nocy 6/20Ml. HP 15-bs152nw 15,6. Apple AirPods biały. SONY HVL-F20M. SANDISK SDXC 128GB Extreme PRO Class 10 UHS-I U3.