Najtańsze tkaniny tapicerskie. Hurtownia. Zalecana oferta dla rzemieślników


Almitex działa z powodzeniem już od wielu lat, wciąż powiększamy naszą świetną ofertę.

Prowadząc sprzedaż wirtualną, hurtową, możemy docierać do zorientowanych w tej branży klientów, z każdego, nawet najdalej położonego miasta.
Nasi petenci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją mebli, tapicerzy, fachowcy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą wymyślone przez siebie, wyszukane scenariusze.


Tylko dzięki naszym rewelacyjnym tkaninom obiciowym można po mistrzowsku odnowić swoje stare meble, nadać im przedniego charakteru.

Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin, w różnych wzorach i kolorach. W naszej meblowej ofercie także: kanapy, wersalki.
Hurtownia dba o szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzornictwo.

Zazwyczaj każda firma, która zajmuje się zawodowo tapicerką meblową szuka sprawdzonego dostawcy hurtowego najwyższej jakości, w promocyjnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, klejów, akcesorii.

Nasza hurtownia, to kapitalnywybór.

W naszej różnorodnej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, nowoczesnych mebli. Np. w różnych wzorach materace i łóżka.

Oferowane przez nas produkty wykazują najwyższą jakość wraz z wybraną gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
W naszej hurtowni tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, także jednokolorowe, lecz oryginalnie fakturowane – z pewnością każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszej hurtowni materiałów tapicerskich idealnie dobraną do swoich oczekiwań tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Leśnica Kłodzko Śrem Brańsk Halinów Gościno Brzeszcze Nowe Brzesko Koźmin Wielkopolski Kobylin Wronki Łowicz Jedlina-Zdrój Maszewo Cedynia

I każdego innego miasta…

Tkanina meblowa. tkaniny dekoracyjne hurtownia materiałów Body Safari Tkanina tapicerska.

zegary Pokój. Tuniki.

OGŁOSZENIA PRASOWE