Niebywały prezent. Na 15 – kryształową rocznicę ślubu kuzynki. Wymyślne życzenia


Ta znacząca data, następna w czasie rocznica ślubu waszych ukochanych rodziców, to jak dwa razy dwa niesamowity czas.
Składajmy na ogół życzeniaolśniewającego, radosnego, sielankowego, przy sobie życia.


Nie ważne to chyba, ile lat temu mówili nawzajem sakramentalne, tradycyjne TAK. To prawda, każda bez wyjątku, rocznica ślubu ma swój format, doniosłość i powagę, powinna być wspaniale świętowana.
To jest data, ten moment, kiedy kalkulujesz, jaki perfekcyjny prezent chcesz przy tej niebywałej okazji ofiarować.

Otóż mamy coś zupełnie innego, rzeczywiście rekomendowanego! Czegoś z takim pomysłem z pewnością nie trafisz na żadnej, innej stronie z prezentami na rocznicę ślubu rodziców.
Rekomendujemy przez nas specjalnie napisane i skomponowane ciekawe piosenki, jedynie na taką miłą okazję, datę i rocznicę ślubu, np. znajomych.

Jest kilka wariantów, można samemu wybrać. Na początku, albo później, w trakcie, jubilaci usłyszą wybrane przez Ciebie życzenia, czytane przez lektora. Przykładowe, jest ich wiele, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, kuzynki, kuzyna. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci mogą w nadzwyczajny sposób wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wysiłek, wspaniałe wychowanie, troskę.
To musi być oryginalna i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, dodatkowo wartościowa pamiątka.


Super prezent na 50 – złotą rocznicę ślubu kuzynki, na pewno winien być przepięknym świadectwem, że myślami jesteście z jubilatami, wspominacie o nich często. Łączycie się z nimi wielką radością.

Możecie, korzystając z tej strony, sami stworzyć Super, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie sobie coś wspaniałego z poniższych, najlepszych zdań:

dobrze Wam będzie. życzę szczęścia pod dostatkiem. aby w zdrowiu iść przez lata wnuków stadko całkiem liczne byś zdobyła w życiu szczyt swoich marzeń. 10. Rocznica Ślubu to ważna chwila, życzę 100 lat pomyślności. tradycyjnych 100 lat, Nie tylko po to by Dzisiejsza Wasza rocznica szafirowy kolor przybrała, Że zostałaś moją żoną. Drodzy Jubilaci! W tym szczególnym dniu 50. rocznicy wstąpienia w związek małżeński z całego serca dużo uśmiechu i dużo radości. to z ogromną wdzięcznością stwierdzamy: Moc najpiękniejszych wrażeń

Pomysł na Tylko w naszym sklepie prezent. :
Jovi Pasta Modelarska Szara 1000G. Studio Skynky Kredki Stożkowe Playon Crayon Pastel 12 Sztuk Studio Skinky. Kołozeszyt A4 Pukka Pad Blush Navy W Kratkę 100 Kartek. Patio Klej W Sztyfcie. Glue Stick 35G (Opak. 12 Szt-Cena Za Szt). Sony Akumulator do Alpha 9 2280mAh. Syberia 3 (Gra PC)Gry PC. Mattel Ever After High Magiczny Pamiętnik Na Hasło Cgr07. Depesche Zestaw Kredek Neonowych Ze Szkołą Rysowania 4Szt.. DELL Inspiron 3584 15,6. Fiorello Kredki Super Soft 36 Kolorów Ostrz. Trójk.Fiorello. Samsung Pro+ microSDHC 32GB UHS-III. Kiano SlimNote mini 10.1. USB XREC. Manfrotto NX Shoulder Bag V2 (MB NX-SB-IGY-2). Wiedźmin 3 Dziki Gon (Digital).